• Bizimle iletişime geçerek başka imkanlarıda görüşe bilirisiniz.

CAD/CAM Hizmetleri

#
 • SURFCAM Danışmanlık

  SURFCAM ile üretmek istediğiniz her parçaya kesinlikle bir çözümümüz vardır. Üretim imkanları veya uygulamadaki doğru komutların kullanılması ile ilgili her konuda yardımcı oluruz.

 • SURFCAM Post

  Her başarılı bir CAM Sisteminin olmazsa olması Postprezesörüdür (kısaca Post). Sizlere Post yazılımındada en üst seviyede 2 Eksen Frezeden 5 Eksen Eşzamanlı işlemlere kadar ve Torna Makinalarınız için Postlar yazabiliyoruz.

 • SURFCAM Teknik Destek

  Eğitim verdiğimiz Müşterilerimize Eğitim sonrasında en iyi ve hızlı şekilde çalışmalarını sağlamak için Teknik Destek hattımız üzerinden yardımcı oluyoruz.

 • SURFCAM Eğitim

  Size veya Firmanıza özel tasarlayacağımız Eğitim paketi içerisinde sizin tüm isteklerinizi kapsayacak bir Eğitim sunuyoruz. Eğitimlerimiz daima sizin vereceğiniz Modeller üzerinde gerçekleştirilir. Kapsamlı Eğitimlerimizi genellikle yüz yüze sizin işletmenizde gerçekleştirizoruz. Daha kısa Konulu Eğitimlerde uzaktan Eğitimi tercih ediyoruz.

 • TRUEMill

  TRUEMill ve Waveform gibi yeni nesil takım aşınmasını azaltarak işlem süresini kısaltan Takımyolları stratejilerine en üst seviyede hakimiz.

Tasarım ve üretimde en kaliteli ve en profesyonel hizmet

CAD/CAM Ürünleri konusunda en uzun yıllar çalıştığım ürünler SolidWorks ve SURFCAM. Bu ürünler için tam 21 yıldır hizmet veriyorum. Bunların dışında kullandığım ürünler ise PartModeler Surfcam Designer Workxplore Edge Cam ve PCDmis. Hepsine ileri derecede hakimim ve her biri için Eğitim ve Teknik Destek verebilirim.

Bunların dışında SolidWorks bazında sizler için Fixtür, istediğiniz herhangi bir parçayı veya bir Montajı, Elektrodlar, Kalıplarınızın Erkek ve Dişi Formlarını tasarlayabilirim. 2004 Yılından SolidWorks Kullanıcı, Eğitmeni ve Teknik Destek Mühendisi Sertifikalarına sahibim. Alman disiplini, kalitesi ve dakikliği ile size hizmet vermekten onur duyarım.

Bizimle İletişime Geçin...

Bire bir Tercüme yapan iyi bir tercüme Bürosu arıyorsanız doğru adrestesiniz. Doğru tercüme yaptırmak istiyorsanız veya bir tercüme nekdar olduğunu merak edşyorsanız bizimle iletişime geçin.


24/7 ONLINE

Profesyonel Destek

#