• Bizimle iletişime geçerek başka imkanlarıda görüşe bilirisiniz.

Tercümanlık

#
  • Çeviri Hizmeti

    Türkçe Almanca ve İngilizce Çeviri hizmeti veriyoruz. Bize ileteceğiniz tüm Yazılarınız, Begeleriniz, Broşürleriniz, Kataloglarınız, Kitapcıklarınız, Kullanmakılavuzlarınız, Reklamlarınız ve diğer her türlü evraklarınızı kısa süre içerisinde herhangi bir yazılım kullanmadan kendi dilbilgilerimizle ve tüm Yazı ve İmla Kurallarına uygun şekilde çevirisini yapıyoruz.

  • Tercümanlık Hizmeti

    Öncelikle Almanya olmak üzere tüm Yurtdışı görüşmelerinizde sizlere Almanca ve İngilizce Tercümanlık hizmetleri sunuyoruz. İster Yurt içinde ister Yurtdışındaki İş görüşmelerinizde, Toplantılarınızda, Fuarlarınızda, Konferanslarınızda, Tanıtımlarınızda, Lansmanlarınızda sizlere Tercümanlık, Danışmanlık ve Sunuculuk hizmeti sunuyoruz. Avrupa Ülkelerine Vizesiz Seyahat imkanından dolayı sorunsuz gürüş çıkış imkanımız mevcuttur.

  • Altyazı ve Seslendirme Hizmeti

    Reklam ve Tanıtım Videolarınız için Almanca ve İngilizce Altyazı ve Seslendirme hizmetimizde mevcuttur. Başka kişiler tarafından seslendirilecek Videolar için Video Metninin çeviriside yapılabilir.

Çeviri ve Tercümanlık konusunda tam hizmet

Almanyada edindiğim Ticari tecrübemle sizler için her türlü iş bağlantısında faydalı olabilirim. Bir çok farklı Sektörlerde çalışan Firmalar ile tanışıp görüşme fırsatında bulundum, birçok Firmada tanıtım yaptım, eğitim verdim, konferanslara katıldım, Üniversitelerde tanıtımlar yaptım ve yüzlerce Fuara katıldım. Kuracağınız bağlantılarda desteğe ihtiyacınız olduğunda biz sizin yanınızdayız. Dilediğinizde sizinle Yurtdışına gidebilir dilediğinizdede sizin görevlendirdiğiniz yetkiliniz olarakta iş görüşmelerinizi sürdürebiliriz. Sınırsız hizmetlerimizde sizde faydalanmak isterseniz bizimle iletişime geçin.

Bizimle İletişime Geçin...

Bire bir Tercüme yapan iyi bir tercüme Bürosu arıyorsanız doğru adrestesiniz. Doğru tercüme yaptırmak istiyorsanız veya bir tercüme nekdar olduğunu merak edşyorsanız bizimle iletişime geçin.


24/7 ONLINE

Profesyonel Destek

#